Domek dla kota to już przeżytek. Zbuduj mu całe miasteczko!

Kiedy rok temu pokazywałam Wam cudowną kolekcję dla zwierząt, jaką zaprojektowała IKEA, piszczeliście razem ze mną z zachwytu. Wpis w mig polubiło 11 tysięcy osób, a przeczytało do dzisiaj… 70 tysięcy osób! Więc skoro aż tak interesujecie się tematem, to dzisiaj podrzucam Wam kolejną perełkę. I nie, nie jest to byle domek dla kota. To modułowy labirynt z kartonów, który możecie tworzyć wedle własnego uznania!

PO CO KOMU DOMEK DLA KOTA, SKORO MOŻNA MIEĆ TO

Żeby nie było – tutaj też mamy w sumie domek dla kota. A nawet wiele domków. Wszystkie zostały wykonane z kartonów, a zatem są przyjazne dla środowiska i podlegają recyklingowi. Koty mogą się w nich bawić, chować, wspinać się na nie, skakać po nich czy choćby w nich spać. Największą atrakcją będzie zapewne przechodzenie z jednego kartonu do drugiego. Z kolei fakt, że są lekkie i łatwe w transporcie sprawia, że ich właściciele mogą je ustawiać w dowolnym miejscu i w ekspresowym tempie składać.

Inspiracją dla stworzenia labiryntu były – a jakże – budowle z Lego. To one natchnęły młodą parę architektów do tego, by stworzyć wyjątkową propozycję w wersji dla kotów. Dziś ich tajwańskie studio Cat thing’s szczyci się tym, że ich produkty przeszły najtrudniejsze z testów, tj. testy na ich własnych kotach: Chachy i Lily. Co ważne, kiedy właścicielom bądź ich pupilom ten nietypowy domek dla kota się znudzi, wystarczy minimum wysiłku, by labirynt po prostu przebudować i cieszyć się nim od nowa.

A trzeba przyznać, że z tutejszych modułów można zbudować nie tyle domek dla kota, co całe kocie miasteczko! Poszczególne kartony różnią się od siebie kształtem i otworami i pomyślane zostały tak, aby zapewnić kotom maksimum frajdy. Zapomnijcie też o jakichkolwiek śrubach, wkrętach czy taśmach klejących. Modułowy labirynt dla kotów nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów. W opakowaniu dostajemy już złącza, które pomagają w montażu i to właściwie jedyne, czego nam tutaj potrzeba. Poza kotem, oczywiście. No i odrobiną wolnego miejsca ;-)

ZOBACZ ZDJĘCIA:

domek dla kotadomek dla kotadomek dla kotadomek dla kotadomek dla kotadomek dla kotadomek dla kotadomek dla kota

I JESZCZE FILM:

Więcej informacji bezpośrednio na stronie acatthing.com

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia

Miałam kiedyś coś podobnego dla dziecka – młody świetnie się bawił budując różne domki z kartonu :D

Myślę, że nasze koty też byłby zachwycone takim miasteczkiem!

Emilia Mielczarek

To jest coś pięknego :D Może się pokuszę na coś podobnego zrobionego własnoręcznie :)

Monika

gdzie można kupić takie cudo???