Bezdomne psy w IKEA? Pracownicy chcieli ratować je przed chłodem!

Bezdomne psy w IKEA, wylegujące się w pięknie zaaranżowanych przestrzeniach? Na dywanach, podłogach, między odwiedzającymi sklep klientami? Tak, to możliwe! Mowa o psach z Katanii na Sycylii, którym schronienia przed chłodem udzielili pracownicy szwedzkiego giganta.

Sama IKEA nie skomentowała jeszcze oficjalnie tych doniesień. Natomiast klienci sklepów wrzucają na swoje profile w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy, które jednoznacznie dowodzą, że to się dzieje naprawdę! Okazuje się też, że bezdomne psy w IKEA nie tylko klientów nie szokują, ale wręcz rozczulają. I to do tego stopnia, że część z nich została zabrana do swoich nowych, prawdziwych domów!

Pracownicy dbają zresztą o to, żeby psom niczego nie brakowało. Zwierzaki poza ciepłem i dachem nad głową codziennie dostają od nich też jedzenie, a poruszeni klienci z zachwytem piszą o nich w internecie. A IKEA ma świetną, darmową reklamę na cały świat. Czyli da się? Da!

PS. To nie pierwszy raz, kiedy IKEA podbija serca fanów czworonogów. W tamtym roku wypuściła specjalną kolekcję mebli i akcesoriów, z kanapami, zabawkami, drapakami i tunelami na czele. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to klikajcie czym prędzej!

ZOBACZCIE BEZDOMNE PSY W IKEA:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez noahromley (@noahromley)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vale.Ant (@valeria_antipatico)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Giorgio E Monica Scalone (@gscalone82)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daniele Nicolosi (@dako.photo)

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina

Od kiedy w Catanii są mrozy? Jestem tu od tygodnia i muszę przyznać że wczoraj kąpałam się w morzu i ciągle jest bardzo ciepło ..wczoraj była burza i deszcz wieczorem ale 18stopnii więc dziwne trochę

Dzik

W artykule napisano „chłodem”, nie „mrozem”