Kogo obserwować na Instagramie? 21 profili, które Cię zaskoczą!

Kogo obserwować na Instagramie? Kto zdobył już najwięcej fanów, komu najbardziej wypada kibicować? Idę o zakład, że odpowiedź na to pytanie może Was zaskoczyć. Okazuje się, że o wiele popularniejsze od celebrytów bywają… zwierzęta. Dlatego dziś przed Wami 21 zwierzęcych profili, które zdobyły dotąd największą popularność. Co ciekawe, to wcale nie Grumpy Cat jest dzisiaj królem internetu!

Na samym szczycie listy znalazł się miniaturowy szpic Jiffpom, którego śledzi blisko 8,6 mln obserwujących! Ale nie brakuje też mopsa, królików, jeża, a nawet… szopa pracza! Jeśli więc lubicie zwierzaki, sprawdźcie, kogo obserwować na Instagramie i czym zasłużyły się najpopularniejsze z nich. Sama przyznaję bez bicia, że niejedna odpowiedź mnie zaskoczyła…


A ZATEM: KOGO OBSERWOWAĆ NA INSTAGRAMIE? 


@jiffpom

8,6 mln fanów


@nala_cat

3,5 mln fanów


@itsdougthepug

3,4 mln fanów 


@marutaro

2,6 mln fanów


@realgrumpycat

2,5 mln fanów


@juniperfoxx

2,3 mln fanów


@marniethedog

2,1 mln fanów


@tunameltsmyheart

1,9 mln fanów


@iamlilbub

1,8 mln fanów


@loki

1,7 mln fanów


@harlowandsage

1,6 mln fanów


@pumpkintheraccoon

1,5 mln fanów


@venustwofacecat

1,4 mln fanów


@thiswildidea

1,2 mln fanów


@hamilton_the_hipster_cat

821 tys. fanów


@piggyandpolly

471 tys. fanów


@mr.pokee

470 tys. fanów


@hedgehog_azuki

361 tys. fanów


@wally_and_molly

321 tys. fanów


@aspenthemountainpup

281 tys. fanów


@ps.ny

213 tys. fanów


@trotterpup

193 tys. fanów


A Waszym zdaniem, kogo obserwować na Instagramie?


Zdjęcie główne: Agata Kowalczyk/fotolia.com
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
bastalena I Owsianka & Kawa

Z rodzimego podwórka podglądam @ramboirocky ?

Ada | Rzeczovnik

Wygląda na to, że kluczem do zyskania milionów fanów jest przebieranie zwierzaków w śmieszne ubrania. Co mi przypomina jak Gazda kupiła Zenkowi te rogi renifera (to były chyba rogi renifera, albo coś innego świątecznego, ty chyba lepiej pamiętasz :)). Ja zawsze mam dylemat, czy takie przebrania to są bardziej urocze czy jednak upokarzające. Mój kot Ferguson, on na przykład ma swoją godność, więc jak bym mu kupiła ubranie, to bym się czuła jakbym go z tej godności ograbiała. No chyba że by zasłużył, to co innego. Sama założyłam moim kotom insta, ale nie prowadzę regularnie, chociaż mam dużo materiału zdjęciowego.Tylko,… Czytaj więcej »

Wer Pota

Ja myślę, że ani nie urocze, ani nie upokarzające, tylko często niewygodne, ciasne, niewłaściwie dobrane. Trochę zapominamy, że to zwierzęta, które mają własne potrzeby i może zamiast jeść lody na rynku w stroju krokodyla, pies wolałby ze swoim człowiekiem poganiać za patykiem przy rzece ;) Zdecydowanie bardziej propsuje instagramy te z wymienionych niżej przez Asię.
Z drugiej strony – boli mnie też moda na lisy jako zwierzęta domowe, ale to już inna sprawa :P

Ewa

Ze zwierzątkowych instagramów mega polecam instagram.com/henrythecoloradodog/ większej przyjaźni psa z kotem w social media nie widziałam <3