Piosenki świąteczne – 26 najlepszych propozycji. Wpraw się w dobry nastrój!

Uwielbiacie świąteczne przygotowania i zawsze w tle lecą Wasze ulubione piosenki? A może przeciwnie, nie udało Wam się jeszcze poczuć ducha nadchodzących świąt i wszystko wskazuje na to, że w tym roku będziecie robić za Grincha? Niezależnie od odpowiedzi, łapcie świąteczne kawałki. Część to klasyki, część – zapomniane perełki. Kolejność – żeby nie było – wyłącznie alfabetyczna. A może znacie i lubicie coś jeszcze? Dajcie znać!

PS. Zdradzę Wam tajemnicę. Choć wiecznie narzekam na wszechobecne Wham!, uśmiecham się zawsze, ilekroć ich słyszę gdzieś w czasie zakupów w markecie. To już chyba jak z Kevinem – trochę tradycja, nie? ;)


Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tonia

Wham to mus na każde święta, tak samo jak i Kevin, karp i barszcz z uszkami. Dla fanów niemieckiego rapu (są tacy?) Sido w wersji świątecznej https://www.youtube.com/watch?v=i-unBLOI7uM

Anna M. Lukasiewicz

Można nie lubić przez 11 miesięcy, ale ten jeden miesiąc trzeba mocno kochać wszystkie świąteczne piosenki. Polecam Kevina, Sami Swoi i duże ilości resztek w lodówce.

Ola Zapała

Ja sobie nie wyobrażam okresu przedświątecznego bez Bryana Adamsa „Something about Christmas Time” :) Brakuje go bardzo w Twoim zestawieniu!
Dodatkowo ze Świętami nieodzownie kojarzą mi się wszystkie wersji piosenki z reklamy Coca-Coli :)