Zabawki do kąpieli, które pokocha każde dziecko (i rodzic zresztą też)!

Nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią bawić się ze swoimi dziećmi. Którzy dorośli na tyle bezpowrotnie, żeby nie umieć znaleźć frajdy w rozsypanym makaronie, zabawie w a kuku czy chmurach, odbijających się w ogromnej kałuży. Dla mnie dziecko to największa radość, ale i najlepsza wymówka. Znowu mogę się bawić całymi godzinami, a później – wyczerpana – padać bezpardonowo na drzemkę. Mogę kupować sobie te wszystkie cudowne klocki, pluszaki, roboty czy zabawki do kąpieli, których nawet nie było na rynku, kiedy ja sama byłam dzieckiem. Mogę w końcu z nieskrywaną przyjemnością patrzeć, jak moje dziecko poznaje świat – i poznawać je razem z nim, jakbym wcale nie miała na karku tych 32 lat.

Często pytacie mnie, jakie zabawki najbardziej Wam polecamy. A że za oknem skwar, to przed Wami najlepsze zabawki do kąpieli. Świetnie sprawdzą się w wannie, ale też na dworze. Przy 30 stopniach w cieniu kąpiel do najlepszy sposób, żeby się schłodzić. Co zresztą regularnie robimy – jak nie w basenie, to chociaż w wanience. Ten uśmiech Staśka, kiedy ochlapie się wodą – bezcenny. A ta dzika radość, kiedy uda mu się ochlapać także mnie, to już w ogóle jest mega!

PS. Wszystkie zabawki oraz organizer w postaci żaby wyprodukowała amerykańska marka Boon. Nie wiem, czy już o niej słyszeliście, ale jeśli nie, to zakochanie gwarantowane! Ja uwielbiam ją za jakość, pomysłowość i wykonanie. Mamy od nich zabawki do kąpieli i suszarkę na butelki, ale w ofercie mają też talerzyki, sztućce czy gryzaki. Wszystkie tak samo kolorowe i fajne!


NAJLEPSZE ZABAWKI DO KĄPIELI:


PRZYSSAWKI JELLIES

Mój absolutny faworyt, który równie dobrze można przykleić do wanny, ściany, jak i do własnego czoła :-)) Ba, można je też przyklejać wzajemnie do siebie, tworząc z nich piramidy czy inne budowle! Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam takie kreatywne zabawki. W komplecie jest aż 9 przyssawek, które mają kształt uroczych meduzek i taką przewagę nad tymi prawdziwymi, że na pewno Was nie oparzą. Przeciwnie – będziecie lgnąć do nich jak szaleni!

zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli


PODBIERAK I ROBACZKI

Czyli wędkowanie dla bardzo, bardzo początkujących. Bo nie oszukujmy się – jak się ledwie skończyło roczek, to wędką się średnio jeszcze włada (i niektórym już tak zostanie :-)). Ale podbierakiem z sitkiem? To już zupełnie inna sprawa! Tutaj w zestawie znajdziemy jeszcze trzy kolorowe robaczki, które unoszą się na wodzie i które dziecko musi samodzielnie wyłapać. Czyli super sposób na rozwijanie koncentracji, zręczności i wyobraźni. A że chwilę to trwa, to i matka zdąży np. napić się kawy. ;-)

zabawki do kąpielizabawki do kąpieli


ZABAWKI DO KĄPIELI PIPES

Czyli najfajniejsze rury pod słońcem! W zestawie jest ich aż pięć, do tego każda w innym kolorze i kształcie. Każda też spełnia tutaj inną funkcję, umożliwiając dziecku dowolne zabawy wodą: nalewanie, polewanie, przelewanie i co tam jeszcze dusza zapragnie. Stasiek potrafi bawić się nimi bez końca, za każdym razem wpatrując się w wędrującą między nimi wodę jak zaczarowany. A chyba trudno byłoby o lepszą rekomendację.

zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli


ORGANIZER FROG

Czyli najładniejszy i najbardziej funkcjonalny organizer na zabawki do kąpieli, jaki kiedykolwiek widziałam. Jak sama nazwa wskazuje, organizer ma kształt żaby i może zostać przymocowany bezpośrednio do ściany. Dzięki niemu szybko i łatwo wyłowimy z wanny wszystkie zabawki, po czym osuszymy je i będziemy przechowywać bez obaw o to, że się pogubią albo spleśnieją. Organizer składa się przy tym z uchwytu oraz koszyka, które w połączeniu tworzą zgrabną, fajną żabkę.

zabawki do kąpieli

zabawki do kąpieli zabawki do kąpieli

Zabawki: Boon

Wanienka: Camele’o mineral marki Beaba

Zdjęcia: Martyna Tola Piotrowska

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ada

Piękne są te zabawki! I Staśko jaki zadowolony!

Natalia

O, i znowu zdjęcia Toli <3 Zapowiada się jakaś dłuższa współpraca?