Słynna kawiarnia z „Przyjaciół” teraz w wersji LEGO! Zobaczcie to cudo!

Wyobrażacie sobie, że macie w domu własnego Rossa Gellera, Rachel Green, Chandlera Binga, Monikę Geller, Joeya Tribbianiego, Phoebe Buffay i nawet Gunthera? Ba, macie też do dyspozycji całą kawiarnię, w której możecie ich wspólnie ugościć! I nie, nie jest to już tylko jedno z najskrytszych marzeń. To luksus, na który każdy z nas będzie mógł sobie pozwolić za niespełna 320 złotych. Tyle bowiem kosztować będzie zestaw LEGO Ideas Central Perk, który trafi do sprzedaży już 1 września!

LEGO Ideas Central Perk


CO ZNAJDZIEMY W ZESTAWIE LEGO IDEAS CENTRAL PERK?

Tak, tak, to już oficjalne. Z okazji 25-lecia legendarnego serialu, LEGO postanowiło wydać kolekcjonerski zestaw 21319, będący repliką telewizyjnego planu zdjęciowego z kawiarnią w roli głównej. Jak czytamy na stronie LEGO, w zestawie znajdziemy kultową strefę wypoczynkową z sofą, fotelem, dwoma krzesłami i stołem, strefę obsługi z ekspresem z klocków, ladą, kasą, słojem z dwoma ciasteczkami, tablicą z menu oraz innymi realistycznymi detalami, stojak z dwoma parasolami, okno z logo Central Perk, drzwi wejściowe oraz dwie zbudowane z klocków lampy studyjne. W zestawie jest też scena, na której Phoebe grała na gitarze i śpiewała swoje słynne piosenki. Pamiętacie?

Zestaw po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 29 cm szerokości i 22 cm głębokości.

 


1079 KLOCKÓW, 1079 OKAZJI DO ZABAWY

Kolekcjonerski zestaw LEGO Ideas Central Perk zawiera ponad 1079 klocków. Do każdej z minifigurek dołączono przedmioty charakterystyczne dla każdej z nich. Są wśród nich m.in. taca i filiżanka Rachel, pączek Moniki, laptop Chandlera czy gitara Phoebe. Ba, jest nawet miotła Gunthera, pudełko na pizzę czy „męska torebka” Joeya. Poza tym znajdziemy tu też inne kawiarniane akcesoria, w tym gazetę, kubki na kawę czy wazony z kwiatami.

Dzięki temu zestaw LEGO Ideas Central Perk będzie nie tylko genialnym eksponatem, dumnie zdobiącym nasze mieszkanie. Równie dobrze sprawdzi się jako świetna zabawka, z którą samodzielnie będziemy mogli odtwarzać dobrze znane nam scenki. Szczerze? Jako fanka serialu, już zacieram ręce!

A ja przy okazji polecam Wam tekst o tym, za co kochamy „Przyjaciół” oraz o tym, jak IKEA odtworzyła pokoje z „Przyjaciół”, „Stranger Things” i „Simpsonów”. No i udanego polowania na nowe LEGO!

LEGO Ideas Central Perklego ideas central perk LEGO Ideas Central PerkLEGO Ideas Central Perk
lego ideas central perk
LEGO Ideas Central PerkŹródło zdjęć: LEGO 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments